אתם לא לבד

הרטבת לילה​ - מידע כללי

בעיות הרטבה אצל ילדים ואף אצל בוגרים ידועה ומפורסמת, גם אופני הטיפול ידועים לכל מטפל בנושא אלא שאף אחת מתוך שיטות הטיפול ואף מן הטובות והמצוינות בתחום אינה נותנת מענה מושלם.
השיטות הקיימות מעניקות אחוזים נמוכים יחסית של פתרון הבעיה באופן מוחלט מתוך ניסיון יש אחוז ניכר שהבעיה לא נפתרת או נפתרת חלקית בלבד.
מכונינו חקרנו את הנושא לעומק בדקנו את כל השיטות וגילינו שברוב המקרים לא מדובר בבעיות פיזיות ולא פסיכולוגיות אלא בדפוסי שינה עמוקים.
אי לכך הטיפול המתבקש הוא בשיטת "ההתניה" שמבוססת על מכשיר המעיר את הילד ברגע ההרטבה מיד עם הטיפה הראשונה וכך גורם לו התניה בין הרטבה ליקיצה.
מכשירים כאלו קיימים בשוק אלא שיש להם בעיה משמעותית בזאת שאינם יעילים דיים להעיר את הילד משינה עמוקה .
המצב הזה יוצר תסכול וייאוש להורים ולילד שתלו תקוות רבות במכשור שאינו פותר את הבעיה.
על רקע זה ייצרנו את המכשיר הייחודי שלנו Dry-night שנוספו בו כל האלמנטים החסרים במכשירים הרגילים ואכן התוצאות מדברות בעד עצמן.

שיטת הטיפול​ הייחודית שלנו

הטיפול במכונינו מבוסס על נסיון של כ-20 שנה באלפי לקוחות מרוצים בטיפול זה אנו משלבים חגורת היקף מסביב למותן הכוללת שני רטטים וקופסת זמזם כאשר מיד עם הטיפה הראשונה המכשיר מתחיל לזמזם ולרטוט בצידי הגוף בעת ובעונה אחת כך שאין לי ספק שאותו ילד מטופל יתעורר .הרעיון הוא שינוי הרגלי קימה והליכה לשירותים שיהיו בצורה נאותה ומכאן ואילך אנו עולים על דרך המלך

כמו כן, אנו משלבים בטיפול לוח הישגים ותרגיל לחיזוק השרירים הטבעתיים, הפסקת שתיה לפני השינה ודיווח חד שבועי טלפוני המאפשר את העצמת הילד וההורה.

תהליך הטיפול​

לפגישה הראשונה מגיע הילד עם הוריו או אחד מהם כאשר חשוב לשמוע האם הילד באמת רוצה להיות יבש? מאחר ואין דבר העומד בפני הרצון ועם שילוב של מעט יכולת ורצון מצידו אנו מגיעים למטרה בקלי קלות.

בשיחת פתיחה זו מודרכים ההורים לשימוש במכשיר ונבחנים היבטים מסוימים של ההרטבה כמו: תדירות ההרטבה, עומק שינה, תורשתיות, דליפות בשעות היום , בעיות בריאות לסוגיהם

טיפולים  שטופלו בעבר ומידת הבשלות של הילד לטיפול.

במהלך הטיפול נדרשים ההורים להיות בקשר טלפוני כל שבוע על מנת  לעדכן את התקדמותו של הילד. כמו כן אחת למס' שבועות מוזמנים ההורים והילד בתאום להגיע שוב למרפאה על מנת לעדכן ולבצע הערכת התקדמות הטיפול ומתווספים חיזוקים נוספים להגברת המוטיבציה.

מניסיוננו הרב רואים גמילה מוחלטת כעבור חודשיים - חודשיים וחצי.